Par druku

Par druku

 

 

Kādu drukas veidu vislabāk izvēlēties?

Piemērotākais drukas veids ir atkarīgs no dažādiem faktoriem – tirāžas, izmēra, izvēlētā materiāla, krāsainības, budžeta. Mūsu projektu vadītāji Jums ieteiks vislabāko variantu, atbilstoši Jūsu vajadzībām.

 

Cik ilgā laikā iespējams nodrukāt manu darbu?

Tas ir atkarīgs no izvelētā drukas veida un tipogrāfijas noslodzes konkrētā brīdī. Parasti digitālās drukas darbus izgatavojam 1-2 dienu laikā, ofseta darbus 2-3 dienu laikā, bet sietspiedes darbiem termiņš ir viena nedēļa. Ja darbam ir nepieciešama kāda pēcapstrāde (laka, locīšana, rievošana), izgatavošanas termiņš ir lielāks

 

Ar ko atšķiras digitālā druka no ofseta drukas?

Vispiemērotāko drukas tehnoloģiju Jums palīdzēs izvēlēties mūsu darbinieki, tomēr svarīgākās atšķirības ir:

  1. Izmaksas par vienu drukas loksni – digitālajā drukā izmaksas par vienu drukas loksni ir līdzīgas, neatkarīgi no kopejā daudzuma, kas nozīmē, ka iespējams izdevīgi drukāt mazas tirāžas. Savukārt ofseta drukai ir lielas darba uzsākšanas izmaksas, kas padara šo tehniku izdevīgu lielām tirāžām.
  2. Krāsu kvalitāte – lai gan arī digitālajā drukā iespējams panākt ļoti labu drukas kvalitāti, jārēķinās ka, ja nepieciešana druka pantoņos, tad ar digitālās drukas tehnoloģiju to nav iespējams nodrošināt.